CoroMill® 245, frez czołowy RA245-063MN32-12M ID:5739727 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 245, frez czołowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 245, frez czołowy |
| Rodzina produktów | 1001 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | RA245..MNxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 2.5 inch |
| Średnica skrawania | 63.5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 31.75 mm |
| Średnica skrawania | 2.992 inch |
| Średnica skrawania | 75.9968 mm |
| Lf Functional Length | 3.97638 inch |
| Lf Functional Length | 101 mm |
| Waga | 2.99829 lb |
| Waga | 1.36 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Whistle Notch/Weldon (DIN1835-B/E) -inch: 1 1/4 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.24 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 6.096 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 245 -size 12 (R245-12T3) |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 45 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 14400 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 5 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 80012859 |