CoroMill® 316, cześć robocza z lutowanym elementem ceramicznym do obróbki zgrubnej z wysoką prędkośc 316-25HM438-25030DS1KU ID:8119793 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 316, cześć robocza z lutowanym elementem ceramicznym do obróbki zgrubnej z wysoką prędkośc

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 316, cześć robocza z lutowanym elementem ceramicznym do obróbki zgrubnej z wysoką prędkośc |
| Rodzina produktów | 2005 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 316..HM..D |
| Rodzina produktów | Other Cutting Materials & Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Ceramic |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.984252 inch |
| Średnica skrawania | 25 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.952756 inch |
| Dconms Connection Diameter | 24.2 mm |
| Lf Functional Length | 1.11417 inch |
| Lf Functional Length | 28.3 mm |
| Promień naroża | 0.11811 inch |
| Promień naroża | 3 mm |
| Promień naroża | 0.472441 inch |
| Promień naroża | 12 mm |
| Waga | 0.513677 lb |
| Waga | 233 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -metric - E25 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.354331 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 9 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | S1KU |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 31.57 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 3 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 35000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | S |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323226234558 |