CoroMill® 316, monolityczne węglikowe części robocze do ciężkiego frezowania A316-10SL442-03704P1730 ID:6874236 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 316, monolityczne węglikowe części robocze do ciężkiego frezowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 316, monolityczne węglikowe części robocze do ciężkiego frezowania |
| Rodzina produktów | 2005 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A316..SL..P |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | ALTIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | IT |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.375 inch |
| Średnica skrawania | 9.525 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.364173 inch |
| Dconms Connection Diameter | 9.25 mm |
| Dfc Functional Diameter | 0.282283 inch |
| Dfc Functional Diameter | 7.17 mm |
| Lf Functional Length | 0.712598 inch |
| Lf Functional Length | 18.1 mm |
| Promień naroża | 0.015 inch |
| Promień naroża | 0.381 mm |
| Waga | 0.063934 lb |
| Waga | 29 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -inch - E10 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.452756 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 11.5 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.452756 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 11.5 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.452756 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 11.5 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Ccc Center Cutting Capability | yes |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1730 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 5 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 50000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKS |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323220297412 |