CoroMill® 316, monolityczne węglikowe części robocze do frezowania czołowego z wysokimi posuwami 316-25HM550C25030P1730 ID:7611802 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 316, monolityczne węglikowe części robocze do frezowania czołowego z wysokimi posuwami

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 316, monolityczne węglikowe części robocze do frezowania czołowego z wysokimi posuwami |
| Rodzina produktów | 2005 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 316..HM..C..P |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | ALTIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | SE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.984252 inch |
| Średnica skrawania | 25 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.952756 inch |
| Dconms Connection Diameter | 24.2 mm |
| Lf Functional Length | 1.00787 inch |
| Lf Functional Length | 25.6 mm |
| Lu Usable Length | 1.00787 inch |
| Lu Usable Length | 25.6 mm |
| Promień naroża | 0.11811 inch |
| Promień naroża | 3 mm |
| Promień naroża | 0.472441 inch |
| Promień naroża | 12 mm |
| Waga | 0.376991 lb |
| Waga | 171 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -metric - E25 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.511811 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 13 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.492126 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 12.5 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | STRAIGHT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Gatunek | 1730 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 31.57 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 5 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKS |
| Liczba krawędzi skrawających | 5 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223929624 |