CoroMill® 316, monolityczne węglikowe części robocze do frezowania czołowego z wysokimi posuwami A316-10HM450-03715P1730 ID:7611820 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 316, monolityczne węglikowe części robocze do frezowania czołowego z wysokimi posuwami

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 316, monolityczne węglikowe części robocze do frezowania czołowego z wysokimi posuwami |
| Rodzina produktów | 2005 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A316..HM..P |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | ALTIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.375 inch |
| Średnica skrawania | 9.525 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.364173 inch |
| Dconms Connection Diameter | 9.25 mm |
| Lf Functional Length | 0.488189 inch |
| Lf Functional Length | 12.4 mm |
| Lu Usable Length | 0.488189 inch |
| Lu Usable Length | 12.4 mm |
| Promień naroża | 0.06 inch |
| Promień naroża | 1.524 mm |
| Promień naroża | 0.181102 inch |
| Promień naroża | 4.6 mm |
| Waga | 0.052911 lb |
| Waga | 24 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -inch - E10 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.208661 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 5.3 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.1875 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 4.7625 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | STRAIGHT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1730 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 31.63 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 5 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKS |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223929808 |