CoroMill® 316, monolityczne węglikowe części robocze do frezowania czołowego z wysokimi posuwami A316-12HM450C05015P1730 ID:7611843 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 316, monolityczne węglikowe części robocze do frezowania czołowego z wysokimi posuwami

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 316, monolityczne węglikowe części robocze do frezowania czołowego z wysokimi posuwami |
| Rodzina produktów | 2005 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A316..HM..C..P |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | ALTIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.5 inch |
| Średnica skrawania | 12.7 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.484252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 12.3 mm |
| Lf Functional Length | 0.570866 inch |
| Lf Functional Length | 14.5 mm |
| Lu Usable Length | 0.570866 inch |
| Lu Usable Length | 14.5 mm |
| Promień naroża | 0.06 inch |
| Promień naroża | 1.524 mm |
| Promień naroża | 0.23622 inch |
| Promień naroża | 6 mm |
| Waga | 0.072753 lb |
| Waga | 33 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -inch - E12 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.314961 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 8 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.25 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 6.35 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | STRAIGHT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Gatunek | 1730 |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 33.15 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 5 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKS |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223930033 |