CoroMill® 316, monolityczne węglikowe części robocze do profilowania A316-10BM210-03750G1730 ID:7611811 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 316, monolityczne węglikowe części robocze do profilowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 316, monolityczne węglikowe części robocze do profilowania |
| Rodzina produktów | 2005 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A316..BM2..G |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | ALTIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.375039 inch |
| Średnica skrawania | 9.526 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.364173 inch |
| Dconms Connection Diameter | 9.25 mm |
| Lf Functional Length | 0.464567 inch |
| Lf Functional Length | 11.8 mm |
| Lu Usable Length | 0.464567 inch |
| Lu Usable Length | 11.8 mm |
| Promień naroża | 0.18752 inch |
| Promień naroża | 4.763 mm |
| Waga | 0.046297 lb |
| Waga | 21 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -inch - E10 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.314961 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 8 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.314961 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 8 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cbmd Chip Breaker Manufacturer'S Designation | STRAIGHT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1730 |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 2 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKS |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323223929716 |