CoroMill® 316, monolityczne węglikowe części robocze do usuwania dużych wiórów 316-12SM345-12010AH10F ID:5782698 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 316, monolityczne węglikowe części robocze do usuwania dużych wiórów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 316, monolityczne węglikowe części robocze do usuwania dużych wiórów |
| Rodzina produktów | 2005 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 316..SM..A |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | Uncoated |
| Coating Process Type | UNCOAT |
| Country Of Origin | DE |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.472441 inch |
| Średnica skrawania | 12 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.46063 inch |
| Dconms Connection Diameter | 11.7 mm |
| Dfc Functional Diameter | 0.360236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 9.15 mm |
| Lf Functional Length | 0.570866 inch |
| Lf Functional Length | 14.5 mm |
| Promień naroża | 0.03937 inch |
| Promień naroża | 1 mm |
| Waga | 0.077162 lb |
| Waga | 35 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant EH -metric - E12 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.255906 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 6.5 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.255906 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 6.5 mm |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.255906 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 6.5 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Ccc Center Cutting Capability | yes |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | H10F |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 90 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 15 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | N |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12465176 |