CoroMill® 325, płytki do łuszczenia gwintu 325R16-275HBF011105 ID:5919024 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 325, płytki do łuszczenia gwintu

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 325, płytki do łuszczenia gwintu |
| Rodzina produktów | 2021 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 325R..HB |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TiAlN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | FR |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| D1 Fixing Hole Diameter | 0.177165 inch |
| D1 Fixing Hole Diameter | 4.5 mm |
| Waga | 0.010803 lb |
| Waga | 4.9 g |
| Parametry techniczne | |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Cutint Sizeshape Insert Size And Shape | CoroMill 325 -16 |
| Gatunek | 1105 |
| Hand Hand | R |
| Ifs Insert Mounting Style Code | Screw/Clamp |
| Thft Thread Form Type | HB |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSH |
| Tp Thread Pitch | 0.108268 inch |
| Tp Thread Pitch | 2.75 mm |
| Ttp Thread Type | External |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 25919024 |