CoroMill® 326, węglikowe frezy trzpieniowe do gwintów A326R08-M25050VM-TH1025 ID:6010152 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 326, węglikowe frezy trzpieniowe do gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 326, węglikowe frezy trzpieniowe do gwintów |
| Rodzina produktów | 2025 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A326..VM-TH |
| Rodzina produktów | Solid Cutting Tools |
| Coating Type | TIALN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | GB |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.307087 inch |
| Średnica skrawania | 7.8 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.3125 inch |
| Dconms Connection Diameter | 7.9375 mm |
| Lf Functional Length | 2.67717 inch |
| Lf Functional Length | 68 mm |
| Lu Usable Length | 0.984252 inch |
| Lu Usable Length | 25 mm |
| Promień naroża | 0 inch |
| Promień naroża | 0 mm |
| Waga | 0.105822 lb |
| Waga | 48 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -inch: 5/16 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.076378 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 1.94 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1025 |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Thft Thread Form Type | VP60 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMKNSH |
| Tpin Minimum Threads Per Inch | 16 |
| Tpix Maximum Threads Per Inch | 50 |
| Tpn Minimum Thread Pitch | 0.019685 inch |
| Tpn Minimum Thread Pitch | 0.5 mm |
| Ttp Thread Type | Internal |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26010152 |