CoroMill® 327, węglikowa część robocza do frezowania gwintów 327R09-18250VM-TH1025 ID:5758644 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 327, węglikowa część robocza do frezowania gwintów

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 327, węglikowa część robocza do frezowania gwintów |
| Rodzina produktów | 1018 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 327..VM-TH |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | FR |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.69685 inch |
| Średnica skrawania | 17.7 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.354331 inch |
| Dconms Connection Diameter | 9 mm |
| Lf Functional Length | 0.165354 inch |
| Lf Functional Length | 4.2 mm |
| Lu Usable Length | 0.161417 inch |
| Lu Usable Length | 4.1 mm |
| Promień naroża | 0 inch |
| Promień naroża | 0 mm |
| Waga | 0.033069 lb |
| Waga | 15 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroMill 327 -size 09 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.102362 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 2.6 mm |
| Bsg Basic Standard Group | COROMANT |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1025 |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 80000 1/min |
| Thft Thread Form Type | VP60 |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMK |
| Tpin Minimum Threads Per Inch | 7 |
| Tpix Maximum Threads Per Inch | 10 |
| Tpn Minimum Thread Pitch | 0.098425 inch |
| Tpn Minimum Thread Pitch | 2.5 mm |
| Ttp Thread Type | Internal |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12357450 |