CoroMill® 327, węglikowa część robocza do rowków 327R09-1820002-GM1025 ID:5758661 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 327, węglikowa część robocza do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 327, węglikowa część robocza do rowków |
| Rodzina produktów | 1018 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 327-GM |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | FR |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.07874 inch |
| Cw Cutting Width | 2 mm |
| Średnica skrawania | 0.69685 inch |
| Średnica skrawania | 17.7 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.354331 inch |
| Dconms Connection Diameter | 9 mm |
| Lf Functional Length | 0.226378 inch |
| Lf Functional Length | 5.75 mm |
| Promień naroża | 0.007874 inch |
| Promień naroża | 0.2 mm |
| Promień naroża | 0.007874 inch |
| Promień naroża | 0.2 mm |
| Waga | 0.012125 lb |
| Waga | 5.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroMill 327 -size 09 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.137795 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 3.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1025 |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 50000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMK |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12301413 |