CoroMill® 327, węglikowa część robocza do rowków 327R12-2840002-GLM1025 ID:8610061 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 327, węglikowa część robocza do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 327, węglikowa część robocza do rowków |
| Rodzina produktów | 1018 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 327-GLM |
| Rodzina produktów | Concept Inserts |
| Coating Type | TIALN+TIN |
| Coating Process Type | PVD |
| Country Of Origin | TR |
| Substrate Type | Carbide |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.15748 inch |
| Cw Cutting Width | 4 mm |
| Średnica skrawania | 1.09055 inch |
| Średnica skrawania | 27.7 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.472441 inch |
| Dconms Connection Diameter | 12 mm |
| Lf Functional Length | 0.251969 inch |
| Lf Functional Length | 6.4 mm |
| Waga | 0.055336 lb |
| Waga | 25.1 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | CoroMill 327 -size 12 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.255906 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 6.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Gatunek | 1025 |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 50000 1/min |
| Tmc1 Iso Material Classification Level All | PMK |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323228203224 |