CoroMill® 328, frez do rowków 328-039B25-13M ID:5758685 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 328, frez do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 328, frez do rowków |
| Rodzina produktów | 1017 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 328..Bxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.051181 inch |
| Cw Cutting Width | 1.3 mm |
| Średnica skrawania | 1.53543 inch |
| Średnica skrawania | 39 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Lf Functional Length | 4.92126 inch |
| Lf Functional Length | 125 mm |
| Waga | 1.10231 lb |
| Waga | 500 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -metric: 25 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.11811 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 3 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 328 -size 13 (328R13) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 19300 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO3338-2 |
| Liczba krawędzi skrawających | 2 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12300842 |