CoroMill® 328, frez do rowków 328-050C4-13M ID:8610074 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 328, frez do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 328, frez do rowków |
| Rodzina produktów | 1017 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 328..Cx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.051181 inch |
| Cw Cutting Width | 1.3 mm |
| Średnica skrawania | 1.9685 inch |
| Średnica skrawania | 50 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Dfc Functional Diameter | 1.10236 inch |
| Dfc Functional Diameter | 28 mm |
| Lf Functional Length | 1.5748 inch |
| Lf Functional Length | 40 mm |
| Waga | 0.945784 lb |
| Waga | 429 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C4 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.15748 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 4 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 328 -size 13 (328R13) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 14900 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO26623-1 |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323228203354 |