CoroMill® 328, frez do rowków 328-063S22-13M ID:5758762 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 328, frez do rowków

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 328, frez do rowków |
| Rodzina produktów | 1017 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 328..Sxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | TR |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.051181 inch |
| Cw Cutting Width | 1.3 mm |
| Średnica skrawania | 2.48031 inch |
| Średnica skrawania | 63 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.866142 inch |
| Dconms Connection Diameter | 22 mm |
| Lf Functional Length | 0.551181 inch |
| Lf Functional Length | 14 mm |
| Waga | 0.485017 lb |
| Waga | 220 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 240 -1 key drive -metric: 22 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.19685 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 328 -size 13 (328R13) |
| Hand Hand | N |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 11900 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 5 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12304703 |