CoroMill® 331, frez tarczowy trzystronny N331.35C-125S40DM080 ID:7295385 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, frez tarczowy trzystronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, frez tarczowy trzystronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N331.35C..Sxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.314961 inch |
| Cw Cutting Width | 8 mm |
| Średnica skrawania | 4.92126 inch |
| Średnica skrawania | 125 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 0.354331 inch |
| Lf Functional Length | 9 mm |
| Waga | 1.45792 lb |
| Waga | 661.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 240 -2 key drives -metric: 40 |
| Aermxbfw Working Engagement Ratio Maximum | 0.272 |
| Aermxffw Working Engagement Ratio Maximum | 0 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.33858 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 34 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 4: axial concentric entry on circle |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 05 (N/R331.1A-05RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | N |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 15000 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221987671 |