CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny L331.52-203T51MM ID:5735384 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/L331.52..Txx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 8 inch |
| Średnica skrawania | 203.2 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50.8 mm |
| Lf Functional Length | 1.149 inch |
| Lf Functional Length | 29.1846 mm |
| Waga | 18.3425 lb |
| Waga | 8.32 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 240 -2 key drives -inch: 2 |
| Aermx Working Engagement Ratio Maximum | 0 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 11 (N/L331.1A-11RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | L |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 9600 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 12 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10701946 |