CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny R331.52-250Q60MMR ID:5745005 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R331.52..Qxx..R |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 9.84252 inch |
| Średnica skrawania | 250 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2.3622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 60 mm |
| Lf Functional Length | 2.48031 inch |
| Lf Functional Length | 63 mm |
| Waga | 23.6336 lb |
| Waga | 10.72 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -C (4 bolts) -metric: 60S |
| Aermx Working Engagement Ratio Maximum | 1 |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 11 (N/R331.1A-11RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8500 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 16 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10667005 |