CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny R331.52C-100S32EM ID:7843401 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/L331.52C..Sxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 3.93701 inch |
| Średnica skrawania | 100 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25984 inch |
| Dconms Connection Diameter | 32 mm |
| Lf Functional Length | 0.511811 inch |
| Lf Functional Length | 13 mm |
| Waga | 1.16889 lb |
| Waga | 530.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 240 -1 key drive -metric: 32 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.00394 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 25.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 08 (N/R331.1A-08RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 15900 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 8 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224953659 |