CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny R331.52C-152T38FM ID:7848383 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/L331.52C..Txx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 6 inch |
| Średnica skrawania | 152.4 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 38.1 mm |
| Lf Functional Length | 0.551181 inch |
| Lf Functional Length | 14 mm |
| Waga | 2.50886 lb |
| Waga | 1.138 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 240 -1 key drive -inch: 1 1/2 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.92913 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 49 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 08 (N/R331.1A-08RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 12400 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 12 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224978218 |