CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny do planowania od tyłu L331.52-250S50MM ID:5735385 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny do planowania od tyłu

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny do planowania od tyłu |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R/L331.52..Sxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 9.84252 inch |
| Średnica skrawania | 250 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 1.14961 inch |
| Lf Functional Length | 29.2 mm |
| Waga | 24.6918 lb |
| Waga | 11.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 240 -2 key drives -metric: 50 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 3.52362 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 89.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 11 (N/L331.1A-11RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | L |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8500 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 16 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10701622 |