CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny do planowania od tyłu R331.52-200Q40MML ID:5745039 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny do planowania od tyłu

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny do planowania od tyłu |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R331.52..Qxx..L |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 7.87402 inch |
| Średnica skrawania | 200 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 1.40945 inch |
| Lf Functional Length | 35.8 mm |
| Waga | 22.3108 lb |
| Waga | 10.12 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -C (4 bolts) -metric: 40S |
| Aermx Working Engagement Ratio Maximum | 0 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 2.00787 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 51 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 11 (N/R331.1A-11RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 9600 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 12 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10666983 |