CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny do planowania od tyłu R331.52-305R63NML ID:5745340 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny do planowania od tyłu

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny do planowania od tyłu |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R331.52..Rxx..L |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 12 inch |
| Średnica skrawania | 304.8 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63.5 mm |
| Lf Functional Length | 1.268 inch |
| Lf Functional Length | 32.2072 mm |
| Waga | 44.7539 lb |
| Waga | 20.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -C (4 bolts) -inch: 2 1/2 |
| Aermx Working Engagement Ratio Maximum | 0 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 3.283 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 83.3882 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 11 (N/R331.1A-11RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 7600 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 20 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10721690 |