CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny do planowania od tyłu R331.52C-127R32FML ID:7843414 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny do planowania od tyłu

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy dwustronny do planowania od tyłu |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R331.52C..Rxx..L |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 5 inch |
| Średnica skrawania | 127 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 31.75 mm |
| Lf Functional Length | 1.52756 inch |
| Lf Functional Length | 38.8 mm |
| Waga | 2.65216 lb |
| Waga | 1.203 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -B (cutter retaining screw) -inch: 1 1/4 |
| Aermx Working Engagement Ratio Maximum | 0 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.25984 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 32 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 08 (N/L331.1A-08RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 14100 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 10 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323224953789 |