CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny N331.32-103T32EMQ ID:5738028 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N331.32..Txx.. MQ |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.375 inch |
| Cw Cutting Width | 9.525 mm |
| Średnica skrawania | 4.07874 inch |
| Średnica skrawania | 103.6 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 31.75 mm |
| Lf Functional Length | 0.5025 inch |
| Lf Functional Length | 12.7635 mm |
| Waga | 0.892873 lb |
| Waga | 0.405 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 240 -1 key drive -inch: 1 1/4 |
| Aermxbfw Working Engagement Ratio Maximum | 0.266 |
| Aermxffw Working Engagement Ratio Maximum | 0 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.083 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 27.5082 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 200 inch RCKT 09T300 |
| Hand Hand | N |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 18100 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 8 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10971741 |