CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny N331.32-200S50DM08.00 ID:6448861 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N331.32..Sxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.314961 inch |
| Cw Cutting Width | 8 mm |
| Średnica skrawania | 7.87402 inch |
| Średnica skrawania | 200 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 0.472441 inch |
| Lf Functional Length | 12 mm |
| Waga | 3.67731 lb |
| Waga | 1.668 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 240 -2 key drives -metric: 50 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 2.53937 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 64.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 05 (N/R331.1A-05RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | N |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 9100 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 8 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26448861 |