CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny N331.32-200S50FM12.00 ID:5739166 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N331.32..Sxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.472441 inch |
| Cw Cutting Width | 12 mm |
| Średnica skrawania | 7.87402 inch |
| Średnica skrawania | 200 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 0.551181 inch |
| Lf Functional Length | 14 mm |
| Waga | 5.25582 lb |
| Waga | 2.384 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 240 -2 key drives -metric: 50 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 2.53937 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 64.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 08 (N/R331.1A-08RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | N |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 11000 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 8 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11099793 |