CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny N331.32-202S50KMQ ID:5738526 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N331.32..Sxx.. MQ |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.629921 inch |
| Cw Cutting Width | 16 mm |
| Średnica skrawania | 7.95276 inch |
| Średnica skrawania | 202 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 0.679134 inch |
| Lf Functional Length | 17.25 mm |
| Waga | 7.0548 lb |
| Waga | 3.2 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 240 -2 key drives -metric: 50 |
| Aermxbfw Working Engagement Ratio Maximum | 0.324 |
| Aermxffw Working Engagement Ratio Maximum | 0 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 2.57874 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 65.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 200 metric RCKT 1606M0 |
| Hand Hand | N |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 9600 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 12 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10971914 |