CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny N331.32-205T51EMQ ID:5737359 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N331.32..Txx.. MQ |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.375 inch |
| Cw Cutting Width | 9.525 mm |
| Średnica skrawania | 8.07874 inch |
| Średnica skrawania | 205.2 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50.8 mm |
| Lf Functional Length | 0.5025 inch |
| Lf Functional Length | 12.7635 mm |
| Waga | 4.40925 lb |
| Waga | 2 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 240 -2 key drives -inch: 2 |
| Aermxbfw Working Engagement Ratio Maximum | 0.329 |
| Aermxffw Working Engagement Ratio Maximum | 0 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 2.657 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 67.4878 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 200 inch RCKT 09T300 |
| Hand Hand | N |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 11000 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 16 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10971925 |