CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny N331.32-250S50LM17.50 ID:5737816 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N331.32..Sxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.688976 inch |
| Cw Cutting Width | 17.5 mm |
| Średnica skrawania | 9.84252 inch |
| Średnica skrawania | 250 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Lf Functional Length | 0.767717 inch |
| Lf Functional Length | 19.5 mm |
| Waga | 18.5519 lb |
| Waga | 8.415 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 240 -2 key drives -metric: 50 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 3.52362 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 89.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 11 (N/R331.1A-11RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | N |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8500 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 8 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11099830 |