CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny N331.32-305T63KM0.591 ID:6448884 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N331.32..Txx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.590551 inch |
| Cw Cutting Width | 15 mm |
| Średnica skrawania | 12 inch |
| Średnica skrawania | 304.8 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63.5 mm |
| Lf Functional Length | 0.6595 inch |
| Lf Functional Length | 16.7513 mm |
| Waga | 22.0462 lb |
| Waga | 10 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 240 -2 key drives -inch: 2 1/2 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 4.311 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 109.499 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 11 (N/R331.1A-11RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | N |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 7600 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 10 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26448884 |