CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny N331.32-315S60RM23.50 ID:5737790 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | N331.32..Sxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.925197 inch |
| Cw Cutting Width | 23.5 mm |
| Średnica skrawania | 12.4016 inch |
| Średnica skrawania | 315 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2.3622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 60 mm |
| Lf Functional Length | 1.00394 inch |
| Lf Functional Length | 25.5 mm |
| Waga | 34.1717 lb |
| Waga | 15.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 240 -2 key drives -metric: 60 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 4.50787 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 114.5 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 14 (N/R331.1A-14RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | N |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 6300 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 10 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 11173153 |