CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny R331.32-202Q40KMQ ID:5744901 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R331.32..Qxx..MQ |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.629921 inch |
| Cw Cutting Width | 16 mm |
| Średnica skrawania | 7.95276 inch |
| Średnica skrawania | 202 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 2.5 inch |
| Lf Functional Length | 63.5 mm |
| Waga | 10.5381 lb |
| Waga | 4.78 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -C (4 bolts) -metric: 40S |
| Aermxbfw Working Engagement Ratio Maximum | 0.257 |
| Aermxffw Working Engagement Ratio Maximum | 1 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 2.04724 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 52 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 200 metric RCKT 1606M0 |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 9600 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 12 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10972231 |