CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny R331.32-203R38FM0.472 ID:6448901 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R331.32..Rxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.472441 inch |
| Cw Cutting Width | 12 mm |
| Średnica skrawania | 8 inch |
| Średnica skrawania | 203.2 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 38.1 mm |
| Lf Functional Length | 2.48 inch |
| Lf Functional Length | 62.992 mm |
| Waga | 19.0259 lb |
| Waga | 8.63 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -B (cutter retaining screw) -inch: 1 1/2 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 2.071 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 52.6034 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 08 (N/R331.1A-08RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 11000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 8 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26448901 |