CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny R331.32-205R38EMQ ID:5744864 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R331.32..Rxx..MQ |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.393701 inch |
| Cw Cutting Width | 10 mm |
| Średnica skrawania | 8.07874 inch |
| Średnica skrawania | 205.2 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 38.1 mm |
| Lf Functional Length | 2.462 inch |
| Lf Functional Length | 62.5348 mm |
| Waga | 9.47989 lb |
| Waga | 4.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -B (cutter retaining screw) -inch: 1 1/2 |
| Aermxbfw Working Engagement Ratio Maximum | 0.261 |
| Aermxffw Working Engagement Ratio Maximum | 1 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 2.106 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 53.4924 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 200 inch RCKT 09T300 |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 11000 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 16 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 10972242 |