CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny R331.32C-082R25FMQ ID:7370525 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R331.32C..Rxx..MQ |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.5 inch |
| Cw Cutting Width | 12.7 mm |
| Średnica skrawania | 3.228 inch |
| Średnica skrawania | 81.9912 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25.4 mm |
| Lf Functional Length | 2 inch |
| Lf Functional Length | 50.8 mm |
| Lu Usable Length | 1.02362 inch |
| Lu Usable Length | 26 mm |
| Waga | 1.3845 lb |
| Waga | 628 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -A (hexagon socket head cap screw) -inch: 1 |
| Aermxbfw Working Engagement Ratio Maximum | 0.256 |
| Aermxffw Working Engagement Ratio Maximum | 1 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.827 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 21.0058 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 200 inch RCKT 130400 |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 18100 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323222221729 |