CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny R331.32C-100A40CM ID:7424656 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R331.32C..Axx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.23622 inch |
| Cw Cutting Width | 6 mm |
| Średnica skrawania | 3.93701 inch |
| Średnica skrawania | 100 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 4.92126 inch |
| Lf Functional Length | 125 mm |
| Waga | 3.96832 lb |
| Waga | 1.8 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 40.0 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.10236 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 28 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 04 (N/R331.1A-04RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 17100 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323222436079 |