CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny R331.32C-100Q27DM ID:7295404 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R331.32C..Qxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.314961 inch |
| Cw Cutting Width | 8 mm |
| Średnica skrawania | 3.93701 inch |
| Średnica skrawania | 100 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.06299 inch |
| Dconms Connection Diameter | 27 mm |
| Lf Functional Length | 1.9685 inch |
| Lf Functional Length | 50 mm |
| Lu Usable Length | 1.02362 inch |
| Lu Usable Length | 26 mm |
| Waga | 2.53091 lb |
| Waga | 1.148 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -A (hexagon socket head cap screw) -metric: 27 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.866142 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 22 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 05 (N/R331.1A-05RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 13200 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221987862 |