CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny R331.32C-101M51EM ID:7424661 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R331.32C..Mxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.393701 inch |
| Cw Cutting Width | 10 mm |
| Średnica skrawania | 4 inch |
| Średnica skrawania | 101.6 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50.8 mm |
| Lf Functional Length | 5.51181 inch |
| Lf Functional Length | 140 mm |
| Waga | 5.34621 lb |
| Waga | 2.425 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -inch: 2 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 0.945 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 24.003 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 08 (N/R331.1A-08RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 15900 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO3338-2 |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323222436123 |