CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny R331.32C-127R32DM ID:7295467 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R331.32C..Rxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.314961 inch |
| Cw Cutting Width | 8 mm |
| Średnica skrawania | 5 inch |
| Średnica skrawania | 127 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 31.75 mm |
| Lf Functional Length | 2 inch |
| Lf Functional Length | 50.8 mm |
| Lu Usable Length | 1.02362 inch |
| Lu Usable Length | 26 mm |
| Waga | 2.22006 lb |
| Waga | 1.007 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -B (cutter retaining screw) -inch: 1 1/4 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.201 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 30.5054 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 331 -size 05 (N/R331.1A-05RE0.20-1.54) |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 11700 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 5 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323221988494 |