CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny R331.32C-162Q40KMQ ID:7370518 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 331, nastawny frez tarczowy trzystronny |
| Rodzina produktów | 1004 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | R331.32C..Qxx..MQ |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Cw Cutting Width | 0.629921 inch |
| Cw Cutting Width | 16 mm |
| Średnica skrawania | 6.37795 inch |
| Średnica skrawania | 162 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.5748 inch |
| Dconms Connection Diameter | 40 mm |
| Lf Functional Length | 1.9685 inch |
| Lf Functional Length | 50 mm |
| Lu Usable Length | 1.02362 inch |
| Lu Usable Length | 26 mm |
| Waga | 4.63412 lb |
| Waga | 2.102 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -B (cutter retaining screw) -metric: 40 |
| Aermxbfw Working Engagement Ratio Maximum | 0.259 |
| Aermxffw Working Engagement Ratio Maximum | 1 |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 1.65354 inch |
| Cdx Cutting Depth Maximum | 42 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 200 metric RCKT 1606M0 |
| Hand Hand | R |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 10800 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 10 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 7323222221651 |