CoroMill® 345, frez czołowy A345-038M32-13M ID:5722587 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 345, frez czołowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 345, frez czołowy |
| Rodzina produktów | 2006 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A345..Mxx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.5 inch |
| Średnica skrawania | 38.1 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.25 inch |
| Dconms Connection Diameter | 31.75 mm |
| Średnica skrawania | 2.05433 inch |
| Średnica skrawania | 52.18 mm |
| Lf Functional Length | 5.86457 inch |
| Lf Functional Length | 148.96 mm |
| Waga | 2.15392 lb |
| Waga | 0.977 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Weldon (DIN6535-HB) -inch: 1 1/4 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.23622 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 6 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 345 -size 1305 (345R-1305) |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 45 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 20100 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO3338-2 |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 12454772 |