CoroMill® 425, frez czołowy 425-250Q60-17H ID:6717970 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 425, frez czołowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 425, frez czołowy |
| Rodzina produktów | 2072 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 425..Qxx |
| Rodzina produktów | Carriers for ISO Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 9.84252 inch |
| Średnica skrawania | 250 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2.3622 inch |
| Dconms Connection Diameter | 60 mm |
| Średnica skrawania | 10.1181 inch |
| Średnica skrawania | 257 mm |
| Lf Functional Length | 2.48031 inch |
| Lf Functional Length | 63 mm |
| Waga | 35.4504 lb |
| Waga | 16.08 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -C (4 bolts) -metric: 60S |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.035433 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.9 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 25 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 1910 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 30 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26717970 |