CoroMill® 425, frez czołowy A425-203R63-17H ID:6717899 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 425, frez czołowy

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 425, frez czołowy |
| Rodzina produktów | 2072 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | A425..Rxx |
| Rodzina produktów | Carriers for ISO Inserts |
| Country Of Origin | SE |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 8 inch |
| Średnica skrawania | 203.2 mm |
| Dconms Connection Diameter | 2.5 inch |
| Dconms Connection Diameter | 63.5 mm |
| Średnica skrawania | 8.27559 inch |
| Średnica skrawania | 210.2 mm |
| Lf Functional Length | 2.48031 inch |
| Lf Functional Length | 63 mm |
| Waga | 22.0462 lb |
| Waga | 10 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Arbor -ISO 6462 -C (4 bolts) -inch: 2 1/2 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.035433 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.9 mm |
| Bmc Body Material Code | Steel |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 0: without coolant |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 25 deg |
| Rmpx Maximum Ramping Angle | 0 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 2350 1/min |
| Stdno Standard Number | ISO6462 |
| Liczba krawędzi skrawających | 24 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26717899 |