CoroMill® 495, frez do fazowania 495-012A16-6009L ID:6536276 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 495, frez do fazowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 495, frez do fazowania |
| Rodzina produktów | 2066 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 495..Axx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.472441 inch |
| Średnica skrawania | 12 mm |
| Średnica skrawania | 0.571496 inch |
| Średnica skrawania | 14.516 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Średnica skrawania | 0.790433 inch |
| Średnica skrawania | 20.077 mm |
| Lu Usable Length | 1.92913 inch |
| Lu Usable Length | 49 mm |
| Waga | 0.23369 lb |
| Waga | 106 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 16.00 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.268031 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 6.808 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 495 -size 09 (495-09T3M-XL) |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr1 Tool Cutting Edge Angle | 60 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 14400 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26536276 |