CoroMill® 495, frez do fazowania 495-012A16-7509L ID:6536278 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 495, frez do fazowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 495, frez do fazowania |
| Rodzina produktów | 2066 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 495..Axx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 0.472441 inch |
| Średnica skrawania | 12 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.629921 inch |
| Dconms Connection Diameter | 16 mm |
| Średnica skrawania | 0.635787 inch |
| Średnica skrawania | 16.149 mm |
| Lf Functional Length | 3.93701 inch |
| Lf Functional Length | 100 mm |
| Waga | 0.293876 lb |
| Waga | 133.3 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 16.00 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.304055 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 7.723 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 495 -size 09 (495-09T3M-XL) |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 75 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 14400 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 1 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26536278 |