CoroMill® 495, frez do fazowania 495-025A25-3009H ID:6536275 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 495, frez do fazowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 495, frez do fazowania |
| Rodzina produktów | 2066 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 495..Axx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.00394 inch |
| Średnica skrawania | 25.5 mm |
| Średnica skrawania | 1.25488 inch |
| Średnica skrawania | 31.874 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Średnica skrawania | 1.55465 inch |
| Średnica skrawania | 39.488 mm |
| Lu Usable Length | 2.32283 inch |
| Lu Usable Length | 59 mm |
| Waga | 1.08027 lb |
| Waga | 490 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 25.0 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.149882 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 3.807 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 495 -size 09 (495-09T3M-XL) |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr1 Tool Cutting Edge Angle | 30 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8100 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 4 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26536275 |