CoroMill® 495, frez do fazowania 495-025A25-7509H ID:6536279 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 495, frez do fazowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 495, frez do fazowania |
| Rodzina produktów | 2066 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 495..Axx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.00394 inch |
| Średnica skrawania | 25.5 mm |
| Dconms Connection Diameter | 0.984252 inch |
| Dconms Connection Diameter | 25 mm |
| Średnica skrawania | 1.16941 inch |
| Średnica skrawania | 29.703 mm |
| Lf Functional Length | 4.72441 inch |
| Lf Functional Length | 120 mm |
| Waga | 0.98216 lb |
| Waga | 445.5 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Cylindrical shank without clamping features -metric: 25.0 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.304764 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 7.741 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 1: axial concentric entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 495 -size 09 (495-09T3M-XL) |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr Tool Cutting Edge Angle | 75 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 8100 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 3 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26536279 |