CoroMill® 495, frez do fazowania 495-050C5-4509H ID:6536293 Sandvik
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
CoroMill® 495, frez do fazowania

| Podstawowe informacje | |
|---|---|
| Product Description - Pl-Pl | CoroMill® 495, frez do fazowania |
| Rodzina produktów | 2066 |
| Product Subfamily Code (Tsyc) | 495..Cx |
| Rodzina produktów | Carriers for Concept Inserts |
| Country Of Origin | US |
| Wymiary | |
| Średnica skrawania | 1.98819 inch |
| Średnica skrawania | 50.5 mm |
| Średnica skrawania | 2.00843 inch |
| Średnica skrawania | 51.014 mm |
| Dconms Connection Diameter | 1.9685 inch |
| Dconms Connection Diameter | 50 mm |
| Średnica skrawania | 2.4372 inch |
| Średnica skrawania | 61.905 mm |
| Waga | 2.61909 lb |
| Waga | 1.188 g |
| Parametry techniczne | |
| Adintms Adaptive Interface Machine Direction | Coromant Capto (bolt and segment clamping) -size C5 |
| Maksymalna głębokość skrawania | 0.215236 inch |
| Maksymalna głębokość skrawania | 5.467 mm |
| Cnsc Coolant Entry Style Code | 3: axial concentric and radial entry |
| Cutint Master Part 2 Of Cutting Item Interface Identifiers | CoroMill 495 -size 09 (495-09T3M-XL) |
| Dpc Damping Property | no |
| Hand Hand | R |
| Kapr1 Tool Cutting Edge Angle | 45 deg |
| Rpmx Rotational Speed Maximum | 5300 1/min |
| Liczba krawędzi skrawających | 6 |
| Inne parametry | |
| Ean Number | 26536293 |